Знайдені під Києвом ракети, бомби та БТР продавалися через інтернет — глава Нацполіціі України
05.11.2016
Эхо Киева (16446 articles)
Оставить сообщение
Поделиться

Знайдені під Києвом ракети, бомби та БТР продавалися через інтернет — глава Нацполіціі України

На території України діяв інтернет-магазин, через який поширювалося зберігається в підземному складі в Київській області озброєння, таку заяву зробив глава української Нацполіціі Вадим Троян на особистій сторінці в Facebook.

«Я сам в минулому військовий і багато всякого зброї бачив і застосовував, і багато нам доводилося вилучати. Але навіть у мене від побаченого очі полізли на лоб. Судіть самі: бронетранспортер, 60 снарядів-ракет для установки «Град», 150 мінометних мін, 31 бронебійний снаряд, а також глибинні міни, авіабомба, 30-мм кулемети для БМП, станковий протитанковий гранатомет, ручний кулемет. Все це зберігалося в підземному складі в підвалах будинків в Київській області, а продавалося через інтернет-магазин », — заявив Вадим Троян.

Раніше повідомлялося, що в Київській області поліцейськими і співробітниками прокуратури було знайдено підземне сховище зброї і боєприпасів в тому числі БТР і ракети для установки «Град», однак про продаж озброєння через інтернет-магазин стало відомо тільки зараз.

Фото: Вадим Троян / Facebook

Эхо Киева

Эхо Киева